Horeca, maiznīcas

F. A. Q.Ēdināšanas bizness: kur sākt?

Pirmais solis ir atrast telpas, kurās vēlaties veidot un attīstīt savu biznesu. Pēc tam noskaidrojiet, vai mērķis ir piemērots šādām darbībām. Uzziniet, vai saņemat visas nepieciešamās atļaujas un licences un, ja nepieciešams, kaimiņu piekrišanu. Pirms līguma parakstīšanas par telpu iegādi vai nomu, iegūstiet telpu plānu un konsultējieties ar speciālistiem.

Kur sākt virtuves uzstādīšanu?

Iesākumā vienmēr jāsāk ar tehnoloģisko un pakalpojumu telpu plānošanu un projektēšanu. Pārrunājiet savas vēlmes un cerības ar profesionāļiem, viņi palīdzēs jums sagatavot virtuves projektu, kurā tiks atzīmēts aprīkojuma izkārtojums, šis plāns ir nepieciešams arī virtuves piegādei valdības aģentūrām un atļauju iegūšanai. Pareiza aprīkojuma izvēle un ergonomisks izkārtojums palīdz ietaupīt laiku, naudu, optimizēt personālu.

Kā izvēlēties aprīkojumu?
Jums skaidri jāzina, kādu virzienu un koncepciju jūs izvēlaties. Profesionāļi pēc jūsu vēlmēm izvēlēsies optimālāko iekārtu komplektu, kas nepieciešams vienmērīgas darbības nodrošināšanai. Mēs ne vienmēr varam visu paredzēt pirms atvēršanas, tad dažas iekārtas atrodas dīkstāvē, un nepieciešamākās iekārtas nemaz nav. Pareiza izvēle visos gadījumos palīdz ietaupīt naudu un precīzi noteikt ieguldījumus.
Ir svarīgi atcerēties - "Neko lieku!"
Iegādājieties jaunu vai lietotu aprīkojumu?
Dažreiz jūs pērkat lietotu aprīkojumu, lai ietaupītu naudu. Iegādātajam aprīkojumam parasti ir kalpošanas laiks pēc ražotāja paredzētā kalpošanas laika un pat vairāk. Cenu starpība starp lietoto un jauno aprīkojumu svārstās no 30 līdz 50%. Jūs nezināt, kurš un kā tika izmantots vai uzturēts aprīkojums utt. Nebrīnieties, ja šāda ierīce pēc dažām dienām sabojājas un rezerves daļas vairs netiek ražotas. Iegādājoties lietotu ierīci, jūs nesaņemat ražotāja garantiju. Pērciet aprīkojumu tikai no oficiālajiem pārstāvjiem, un jūs tiksiet pasargāts no nepatīkamiem pārsteigumiem.
Atkarībā no ierīces, pareizi lietojot un uzturot, bez īpašām grūtībām varat paļauties uz 6-8 gadu darbību. Bieži pat vēl ilgāku laiku.
Overview