Jaunumi

Esam priecīgi Jūs iepazīstināt ar jauno FOOD TRUCK

   2020-09-18

Jau 27 gadus mēs plānojam un uzstādām profesionālas virtuves dažādās vietās - restorānos, kafejnīcās, maiznīcās, picērijās, kebabos un biznesa centros - tāpēc profesionālu virtuves iekārtu piedāvāšana uz riteņiem nebija liels izaicinājums.

Mēs esam ļoti priecīgi pievienoties idejai par “Carlsen Baltic pārvietošanos” un ar prieku iepazīstinām ar darba kopīgo augli - "Ēdināšanas furgons" ar profesionālu virtuves aprīkojumu.

Mobilitāte, elastība un spēja būt tuvāk klientiem arvien vairāk paātrina tendences, kas attiecas arī uz HoReCa biznesu. Tātad Food truck ir lielisks mārketinga rīks, kas paver jaunas iespējas pārtikas ražošanas un ēdināšanas uzņēmumiem - "ēdināšanas furgons" var kļūt par jaunu kanālu, lai sasniegtu vairāk klientu un palielinātu jauno klientu auditoriju.

"Ēdināšanas furgons" ļauj arī veidot ciešākas attiecības ar klientiem, palielināt iesaistīšanos. Tas ir lieliski piemērots jaunu produktu ieviešanai un klientu atsauksmju saņemšanai.

"Ēdināšanas furgona" darba zonā uzstādīto virtuves aprīkojumu izvēlas atbilstoši klienta individuālajām vajadzībām: pēc vārīšanas aprīkojuma uzstādīšanas ēdināšanas furgonā, piemēram, konvekcijas krāsns, grila, fritiera, var pagatavot ēdienu; pēc ledusskapju un saldētavu uzstādīšanas ir iespējams pārdot dažādus gaļas vai zivju produktus, piena produktus.

Mēs aicinām jūs tiešraidē redzēt demonstrācijas "ēdināšanas furgonam", izmēģināt uzstādīto virtuves aprīkojumu un atklāt jaunas iespējas jūsu biznesam. Overview