Jaunumi

Granātābolu sulu spiede ZUMEX

   2020-09-21

Svaigi spiesta granātābolu sula kļūst arvien populārāka. Papildus izsmalcinātajai gaumei tai ir daudz noderīgu īpašību. Piemēram, tai piemīt antioksidanta iedarbība, tā aizsargā pret ultravioletā starojuma kaitīgo iedarbību, ir efektīva pret anēmiju (augsta dzelzs satura dēļ), tajā ir daudz vitamīnu C un E, kā arī polifenolu.

Baltic Master piedāvā jaunumu - sulu spiede Speed ​​Pomegranates no Zumex.

Speed Pomegranates - Балтик Мастер

Šī novatoriskā ierīce ļauj jums viegli un ātri iegūt granātābolu sulu. Un ne tikai sula - bet ļoti augstas kvalitātes sula! Nav nejaušība, ka Speed Pomegranates modeļa sauklis skan: “Labākā granātābolu sula pašapkalpošanās kontekstā” 

Galvenās īpašības
Speed Pomegranates ir sulu spiede ar patiešām AUGSTU sniegumu. Tas spēj izspiest 30 granātābolus uzreiz, saražojot 3-4 l sulas minūtē. Un kopumā bez apstājas vērpšanas režīmā (t.i., vienlaikus) tas ražo līdz 100 kg produkta.

Šī augstā veiktspēja galvenokārt ir saistīta ar jaudīgo 0,50 ZS elektromotoru. Modelis ir optimāls profesionālai lietošanai: bāros, restorānos, kafejnīcās, lielveikalos, viesmīlības nozares iestādēs.

Speed Pomegranates - Балтик Мастер

Autonomija
Lielā ātruma granātu priekšrocība ir tā, ka mašīna var darboties ar nelielu operatora iesaistīšanos vai bez tās.

Sulu spiede ir aprīkota ar īpašu tehnoloģiju, kas efektīvi pielāgojas ādas biezumam un cietībai. Tas bez ierobežojumiem apstrādā visus augļus ar diametru no 75 līdz 95 mm.

PulpOut sistēma (automātiskā konveijera lente) neatkarīgi noņem sēklas un celulozi, nodrošinot augstākās kvalitātes granātābolu sulu.Overview