Jaunumi

Iepazīstieties - jaunais iVario Pro no ražotāja Rational

   2020-07-29

Profesionālais virtuves aprīkojuma ražotājs Rational ir ieviesis jauno iVario Pro sistēmu, kas ir inteliģenta un kura izmanto par 40% mazāk enerģijas patēriņa nekā tradicionālie izgāžamie cepšanas/vārīšanas katli. Salīdzinot ar iepriekšējo VarioCookingCenter, jaunā sistēma pagatavo par 20% efektīvāk. Ēdieni tiek pagatavoti par 35% ātrāk, nezaudējot kvalitāti un neveicot apkopes prasības.
Inteliģentā enerģijas pārvaldības sistēma iVarioBoost nodrošina precīzu, jutīgu temperatūras kontroli katla apakšā.
Elastība - obligāta prasība ēdināšanas nozarē. Lielām virtuvēm joprojām ir jāspēj ātri un efektīvi sagatavot mazākas porcijas. Tieši tam ir paredzēts iZoneControl. Tas ļauj sadalīt iVario četrās zonās, un jūs varat izvēlēties izmēru, pozīciju un formu, kā vēlaties. Tagad vienā pannā varat gatavot vienādus vai dažādus ēdienus. Vienlaicīgi vai ar laika nobīdi, tajā pašā vai citā temperatūrā. Jūs sildāt tikai tās virsmas, kas jums patiešām ir vajadzīgas. Tas ietaupa enerģiju un milzīgu daudzumu virtuves aprīkojuma. Turklāt ēdiena gatavošanas sistēmai ir ergonomiskas īpašības: kājas ar regulējamu augstumu, katla sānu malas, kas nesasilst, un noapaļoti stūri padara darbu drošāku un ērtāku.
"Produktivitāte, elastība un vienkāršība - tās ir jaunā iVario Pro iezīmes," sacīja Tational Bergholz, Rational izpilddirektors. Austrumeiropas tirdzniecības direktors.
Patentētajā iVarioBoost apkures sistēmā tiek izmantoti keramikas sildelementi, kas vienmērīgi piestiprināti pie skrāpējumiem izturīga dibena. IVario Pro uzsilda līdz 200C mazāk nekā 2,5 minūtēs un var pagatavot 30 kg gulaša tikai 15 minūtēs, četras reizes ātrāk nekā parastā tehnoloģija.
Turklāt iVarioBoost nodrošina, ka temperatūra paliek nemainīga un nepazemināsies par kādu pakāpi pēc tam, kad vārīšanas laikā sautējumam ir pievienots auksts šķidrums, piemēram, krējums. Tajā pašā laikā uzlabotā tehnoloģija ļauj ātri samazināt temperatūru, lai delikāti ēdieni, piemēram, rīsu pudiņš, nepārvārītos un neliptu pie trauka sienām. Pēc Tino Bergholca teiktā, iVario Pro apvieno maksimālo jaudu ar visaugstāko precizitātes pakāpi.
Jaunajam iVario Pro precizitāti nodrošina tas pats gatavošanas intelekts - iCookingSuite, ko izmanto Rational sistēmās. Sensori nosaka ēdiena daudzumu un statusu un pielāgo gatavošanas parametrus, lai sasniegtu vēlamo rezultātu bez lielas lietotāja iejaukšanās.
IVario Pro novērš nepieciešamību uzraudzīt un pastāvīgi pārbaudīt gatavošanas procesu. AutoLift funkcija nodrošina, ka ēdiens tiek savlaicīgi izcelts no vārīšanas šķidruma. Patērētāji var izvēlēties arī dažādus gaļas, zivju, mājputnu vai piedevu gatavošanas režīmus vai dažādas metodes - vārīšanas trauku vai cepšanas ierīci.
Funkcionalitāte iZoneControl nodrošina elastību, jo iVario Pro var iedalīt četrās jebkura lieluma vai formas gatavošanas zonās. Jauno ēdiena gatavošanas sistēmu ir viegli uzturēt, jo nekas pie tā nelīp, un tīrīšanu var veikt divās minūtēs, kas ievērojami vienkāršo virtuves personāla ikdienas dzīvi. Turklāt iVario Pro var piestiprināt pie sienas vai piestiprināt pie ritentiņiem, ļaujot sistēmu pielāgot individuālām virtuves vajadzībām.
Dažādu izmēru iVario Pro lieliski apmierina dažādās ēdināšanas uzņēmumu vajadzības. IVario Pro 2-S ēdiena gatavošanas sistēma ar diviem katliem ir lieliski piemērota restorāniem vai kā iekārta citās ēdināšanas iestādēs. Lielas sistēmas iVario Pro - izmēri L un XL - piedāvā atsevišķus katlus ar attiecīgi 100 vai 150 litru tilpumu. Mazais iVario 2-XS ar 17 litru katla tilpumu ir piemērots restorāniem, kas apkalpo 30 porcijas vienlaikus.
Lai iegūtu papildus informāciju par iVario Pro skatieties šeit https://www.rational-online.com/en_xx/ivario-pro/.
Vai plānojat virtuvi vai meklējat HoReCa aprīkojumu? Sazinieties ar mums!

HoReCa projektu vadītājs:
Dmitrijs Tatarinovs
T. +371 20038081
dmitrijs.tatarinovs@balticmaster.lv

HoReCa projektu vadītājs:
Andrejs Iljins
T. +371 20383757
andrejs@balticmaster.lvOverview