Tirdzniecības aprīkojums

Mēs piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu gan liela tirdzniecības centra, gan neliela veikala uzstādīšanai.

Veikala aprīkojuma uzstādīšana sākas ar projektu. Mūsu komandā strādā profesionāli inženieri-dizaineri, kā arī interjera dizaineri. Šie speciālisti īstenos un pabeigs veikala telpu projektēšanu un piedāvās dažādas interjera dizaina iespējas.

Mēs strādājam ar klientu no koncepcijas līdz tehniskā aprīkojuma izvēlei, izkārtojumam, aprēķiniem un jaudu aprēķinam. Pieredzējuši projektu vadītāji pilnībā kontrolē projektu izpildi, iekārtu pasūtījumus piegādātājiem, piegādi objektam, uzstādīšanu.

Uzstādot iekārtu, garantijas un pēcgarantijas tehnisko apkopi veiks uzņēmuma "Baltic Master" servisa komanda.

Mēs nepārtraukti pilnveidojam savas zināšanas par mūsu veikalu projektēšanu un aprīkojuma uzstādīšanu, kā arī mācāmies ražotāju semināros, apmeklējam un piedalāmies labākajās pasaules izstādēs. Mēs cenšamies nodrošināt jaunākos un optimālākos risinājumus konkrēta veikala aprīkojuma uzstādīšanai.

Plašs piegādātāju klāsts, pakalpojumu sarežģītība un individualizācija, elastība, ātrums ir ļāvuši mums kļūt par uzticamu partneri daudziem Lietuvas un citu Baltijas valstu tirdzniecības uzņēmumiem.

Mums uzticas: Rimi, Maxima, Norfa, IKI, Lidl, Aibe, Grūstė, Ekspres market, Cubas, Senukai, Lytagra un citi mazumtirdzniecības tīkli un mazie veikali.

Overview