Horeca, maiznīcas

Jūsu restorānam, kafejnīcai vai citai ēdināšanas iestādei mēs piedāvājam pasaules labāko ražotāju aprīkojumu, tehnoloģijas un zinātību.

Pilnvērtīgs pakalpojumu klāsts – no projekta rasējumam līdz gatavā projekta atslēgai. Mēs izvēlamies aprīkojumu visam projektam vai tikai atsevišķās ierīces, pielāgojot tās ražošanas apjomam un vajadzībām. Uzņēmuma speciālisti ne tikai konsultē un sagatavo komerciālus piedāvājumus, bet arī piedāvā risinājumus, kas palielinās darba efektivitāti un optimizēs procesus un izmaksas: 

Virtuves dizains - profesionāli tehnologi-dizaineri palīdzēs jums pareizi noformēt profesionālo virtuvi un ar to saistītās palīgtelpas. Sakārtojiet aprīkojumu un piedāvājiet visefektīvākos risinājumus atbilstoši pieejamajām telpām un plānotajiem ražošanas apjomiem. Mēs izvēlamies aprīkojumu visam projektam vai tikai atsevišķas ierīces, pielāgojot tās jūsu ražošanas apjomiem un vajadzībām. Uzņēmuma speciālisti ne tikai konsultē un sagatavo komerciālus priekšlikumus, bet arī piedāvā risinājumus, kas palielinās jūsu darba efektivitāti un optimizēs procesus un izmaksas.

Mūsu preču grozā atradīsit dažādas restorāna iekārtas:

  • Ēdināšana, virtuves aprīkojums - pārstāvot pasaules vadošos profesionālās virtuves iekārtu ražotājus, mēs jums piedāvāsim labākās konvekcijas krāsnis, krāsnis, katlus un daudzfunkcionālās ierīces. Mums ir aprīkojums picērijām, kebabiem un maiznīcām!
  • Saldēšanas iekārtas - mēs pārdodam visu virtuvē nepieciešamo saldēšanas aprīkojumu - ledusskapjus, saldētavas, atdzesējamos galdus utt., Kā arī uzstādām stacionāras saldēšanas kameras, kas izgatavotas no sviestmaižu paneļiem.
  • Trauku mazgājamās mašīnas - mēs piedāvājam dažāda lieluma trauku mazgājamās mašīnas un to mazgāšanas piederumus bāriem, restorāniem, centrālajām virtuvēm, rūpniecības telpām.
  • Nerūsējošā tērauda izstrādājumi - no augstākās kvalitātes AISI tērauda mēs ražojam un uzstādām dažādus nerūsējošā tērauda izstrādājumus virtuvēm un tirdzniecības zonām: galdus, izlietnes, plauktus, plauktus utt.
  • Bāra aprīkojums - mēs piedāvājam visu bāriem nepieciešamo aprīkojumu: stikla paplāksnes, pulēšanas mašīnas, sulu spiedes, kafijas termosus, dzirnaviņas, griezējus utt.
  • Maizes ceptuves aprīkojums - mums ir dažādas krāsnis jūsu vajadzībām: konvekcijas, pannas, rotācijas, kombinētās. Mēs piedāvājam arī papildu piederumus un komponentus.
  • Virtuves rīki, inventārs - mēs nodrošinām visu virtuvē nepieciešamo mazo inventāru un virtuves rīkus. Jūs varat izvēlēties no plaša diapazona, atbilstoši dažādiem budžeta projektiem. 

Papildu priekšrocības:

Apmācība - mēs piedāvājam saviem klientiem apmācības, kuras mēs organizējam gan savā mācību virtuvē, gan klienta virtuvē. Pirms ierīču iegādes mēs iepazīstinām ar ierīcēm un to iespējām. Baltic Master ražošanas tehnologs un profesionāls šefpavārs vienmēr ir gatavs konsultēt un apmācīt jūsu darbiniekus, kopā ar jums viņi "atvērs" ēdienkarti un palīdzēs ar jauninājumiem.

Apkalpošana - mūsu tehniskie speciālisti ir gatavi jums palīdzēt visā Latvijā. Mēs konsultējam gan par tehnoloģiskām pārtikas ražošanas iekārtām, gan par saldēšanas sistēmu kļūmēm. Vairāk informācijas.

Vai plānojat virtuvi vai meklējat HoReCa aprīkojumu? Parunāsim! Kontakti

Overview